close
رزرو هتل
X بستن تبلیغات

X بستن تبلیغات

برنامه


پایگاه دانلود موبایل ایران

http://www.m20.ir/
آرشیو
تبلیغات
تبلیغات
دانلود تقویم اذان گو و پر امکانات باد صبا برای سال 1393 نسخه های اندروید و جاوا

این تقویم یکی از بهترین تقویم های فارسی در جهان است, در نسخه ی امسال این تقویم امکانات فوق العاده ای وجود دارد مانند امکان تنظیم کردن پخش اذان در ساعات شرعی, امکان انتخاب موذن, دارای ذکر و دعا های روزها و ایام خاص, دارای تقویم شمسی و قمری و میلادی, دارای قسمت یادداشت, نمایش وقایع روز های مختلف, نمایش وقایع جهانی و دینی و تاریخی و ملی و مذهبی و.... همچنین امکان تنظیم رنگ های دلخواه نیز در این تقویم وجود دارد. این تقویم برای دو پلتفرم جاوا و اندروید به صورت جداگانه منتشر شده است.

 

برای دانلود نسخه ی جاوای تقویم باد صبا 1393 اینجا کلیک کنید

 

و

 

برای دانلود نسخه ی اندروید تقویم باد صبا 1393 اینجا کلیک کنید ( قابل اجرا در اندروید 2.1 و بالاتر )

 

 

 


برنامه ی جاوای Locker برای رمز گذاری پیشرفته روی گوشی

با استفاده از برنامه ی Locker میتوانید روی گوشی جاوای خود رمز دلخواه بگذارید و دیگر کسی نتواند به جز شما قفل موبایلتان را باز کند. این برنامه در اکثر گوشی های اندروید هم وجود دارد که به تازگی نسخه ی مشابه آن برای گوشی های جاوا منتشر شده است. برای استفاده از این برنامه در اولین بار باید به اینترنت گوشی خود متصل شده باشید.


برای دانلود برنامه ی Locker برای گوشی های جاوا اینجا کلیک کنید

 

 


دانلود برنامه کمیاب تغییر صدا برای گوشی های جاوا Voice Changer

با استفاده از برنامه ی جاوای Voice Changer میتوانید در گوشی خود صدا ی خود را هنگام تماس تغییر دهید. این برنامه را با حجم 100 کیلوبایت از لینک زیر میتوانید دریافت کنید.

 

برای دانلود برنامه ی جاوای Voice Changer موبایل اینجا کلیک کنید


برنامه جاوا WinRAR برای موبایل

برنامه ی WinRar یک برنامه برای فشرده سازی فایل ها و ازحالت فشرده خارج کردن آنها است. از طریق این برنامه میتوان فایل ها تا چند برابر فشر کرد و یا فایل های فشرده شده مانند zip و rar و.. را به حالت معمولی و غیر فشرده تبدیل کرد.


برای دانلود نسخه ی جاوای برنامه ی Winrar موبایل اینجا کلیک کنید

 


برنامه ی تست کنکور با فرمت جاوا برای موبایل

با استفاده از  برنامه ی کاملا فارسی کنکور آزمایشی همراه میتوانید در هر کجا که هستید از طریق گوشی موبایل خود به صورت آزمایشی کنکور بگیرید و در نتیجه خود را ارزیابی کنید. این برنامه در گوشی هایی که از پلتفرم جاوا پشتیبانی میکنند قابل اجرا است.

برای دانلود برنامه ی تست کنکور همراه با فرمت جاوا و پسوند jar برای موبایل اینجا کلیک کنید


دانلود مرورگر معروف فایر فاکس برای گوشی با فرمت جاوا

حتما همه ی شما مرورگر معروف و پرطرفدار  موزیلا فایر فاکس  را میشناسید. این مرورگر نسخه ی موبایل نیز دارد که ما نسخه ی اورجینال موزیلا فایر فاکس را برای شما به صورت کامل آماده کرده ایم. این مرورگر کم حجم و پرسرعت قابلیت اجرا در تمام گوشی های جاوا را دارد.

برای دانلود مرورگر Mozilla FireFox به صورت فایل jar اینجا کلیک کنید

 


تبلیغات